CAŁY CZAS POSZUKUJEMY RZETELNYCH, AMBITNYCH I PRACOWITYCH OSÓB, CHCĄCYCH DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU.

Sprawdź, czy to właśnie Ciebie szukamy!

01

OFERTA

ELEKTROMONTER

Zakres obowiązków:
-Budowy, naprawy i serwis instalacji elektrycznych
-Wykonywanie pomiarów elektrycznych
-Przeprowadzanie prac konserwatorskich z wykorzystaniem dostarczonych
materiałów

Wymagania:
-Uprawnienia eksploatacyjne elektryczne (tzw. SEP) do 1 kV
-Prawo jazdy kat. B
-Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach pow. 3
metrów
-Posiadanie doświadczenia w pracach związanych z instalacjami
elektrycznymi
-Opcjonalnie doświadczenia z pokrewnymi dziedzinami specjalistycznymi:
energetyką, automatyką, sterowaniem, instalacjami LAN, SSWiN itp.
-Mile widziane doświadczenie i umiejętności pracy przy rozdzielnicach
niskiego napięcia, liniach kablowych, oświetleniu zewnętrznym bądź w
innych specjalistycznych praca związanych z zawodem.

02

OFERTA

POMOCNIK ELEKTROMONTERA

– pomoc przy pracy doświadczonego elektromontera
– realizowanie zadań związanych z techniczną obsługą odbiorców
– czynności związane z organizacją bezpiecznej pracy na urządzeniach
elektroenergetycznych

Wymagania:
– Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu
elektrycznym/pokrewnym,
– podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki
– Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m
– Dokładność, sumienność i zaangażowanie
– Dyspozycyjność

03

OFERTA

Kierownik budowy

-Nadzór nad realizacją robót i koordynacją prac na budowie,
-Zarządzanie zespołem
-Prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy
-Rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach
-Kontrola w zakresie jakości, terminowości i rentowności prac
-Kontrola przestrzegania przepisów BHP

Wymagania:
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- warunek konieczny
-Preferowane wykształcenie techniczne kierunkowe
-Mile widziane uprawnienia budowlane do sprawowania samodzielnych
funkcji technicznych w budownictwie
-Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
-Obsługa komputera, obsługa pakietu MS Office
-Samodzielność, komunikatywność
-Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi

Kandydatom oferujemy:
-Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Umowę o pracę
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Niezbędne narzędzia pracy
-Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

-Przyjazną atmosferę i pracę w zaangażowanym zespole.

zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

kontakt@camvolt.pl